Volunteers
54
entries
Emergency Services
6
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
E-Crew | Aloha, Or | |
E-Crew | Longview, WA | |
RJ
Robert Jacobsen | E-Crew | Longview, WA |
E-Crew | Rochester, WA | |
CT
Craig Trotter | E-Crew | Gresham, OR |
MZ
Mary Zeitner | E-Crew | Lynnwood, WA |
Flagging & Communications
20
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
F&C | Everett, WA | |
F&C | Kent, WA | |
GB
Griffin Burt | F&C | Seattle, WA |
F&C | Olympia, WA | |
ED
Elijah Dobkins | F&C | Portland, OR |
ME
Mike Evans | F&C | Covington, WA |
CF
Cathy Frasier | F&C | Beaverton, OR |
GF
Gary Frasier | F&C | Beaverton, OR |
GH
Gary Hallberg | F&C | Renton, WA |
F&C | Sandy, OR | |
RJ
Russ Jones | F&C | Auburn, WA |
DK
David Kentala | F&C | Renton, WA |
F&C | Hillsboro, OR | |
F&C | Hillsboro, OR | |
LL
Lynn Lyscio-Evans | F&C | Kent, WA |
F&C | Vancouver, WA | |
F&C | Lynnwood, WA | |
F&C | Auburn, WA | |
F&C | Vancouver, WA | |
RW
Richard Williamson | F&C | Braselton, GA |
Grid
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
ES
Ellie Sesin | Grid | Olympia, WA |
MS
Maggie Sesin | Grid | Tumwater, WA |
SS
Scott Sesin | Grid | Olympia, WA |
Grid | Battleground, WA |
Hot Pit/Pit Lane
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
DG
Darren Glaser | Hot Pit | Burley, WA |
Pace Car
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
MS
Martin Stanley | Pace | Hillsboro, OR |
Race Administration
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Bruce Boyd | Race Admin | Sammamish, WA |
Race Admin | Monroe, WA | |
Race Admin | Eugene, OR |
Registration
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Reg | Tacoma, WA |
Starter
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Start | Port Townsend, WA | |
MM
Marty Martin | Start | Portland, OR |
Start | Portland, OR |
Steward
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
JD
J Derouin | Steward | Puyallup, WA |
JG
Jim Graffy | Steward | Vancouver, WA |
RG
Robert H Grass, Jr. | Steward | Lakebay, WA |
JH
James C Huffington | Steward | Edmonds, WA |
KJ
Ken Jones | Steward | Everett, WA |
Steward | Lakebay, Washington | |
JT
John Taylor | Steward | Bothell, WA |
Tech
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AL
Al Lancaster | Tech | Federal Way, WA |
Timing & Scoring
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SG
Susie Glaser | T&S | Burley, WA |
LG
Linda Grass | T&S | Lakebay, WA |
T&S | Lakebay, WA | |
RM
Randi Miller-Graffy | T&S | Vancouver, wa |
Vendors
3
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
AC
Ana Collins | Vendor | Bremerton, WA |
AC
Andy Collins | Vendor | Bremerton, WA |
GM
Greg Marshall | Vendor | Bremerton, WA |